Automatická myčka sklenic

Kód: SS-013-196
329 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
3.7.2024

Automatický čistič šálků je vyroben z nerezové oceli 304. Myčka skla s mírně skloněným úhlovým designem směřuje vodu do dřezu a neshromažďuje špinavou vodu a netvoří louže. Silikonová podložka myčky lahví snižuje mačkání kelímku a zabraňuje sklouznutí při oplachování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Rychle vyčistěte šálek: nasaďte šálek na trysku oplachu skla, 9 výkonných vysokotlakých vodních paprsků s tryskou otočnou o 360°, realizace víceúhlového čištění trysky, efektivně vyčistěte šálek bez slepých uliček, rychle vyčistěte ústa a všechny kouty poháru.
  • Lze rychle vyprázdnit: automatický čistič šálků je vyroben z nerezové oceli. Myčka skla je vybavena mírně zkoseným úhlem, který usnadňuje vypouštění a zabraňuje hromadění špinavé vody nebo louží. Silikonová podložka myčky lahví snižuje mačkání kelímku a zabraňuje sklouznutí při oplachování.
  • Inovativní design S čističem šálků se již nemusíte bát, že by vaše ruka nebo kartáč na láhve nedosáhl na dno šálku, což zkracuje dobu namáčení a vyplachování a efektivně řeší každodenní problémy s vyplachováním šálků.
  • Snadná instalace: obsahuje myčku na šálky se šesti čepelemi, nádrž z nerezové oceli 304, hadici 80 cm, evropský standard 3/8 třícestný ventil, mosaznou prodlužovací trysku, mosaznou matici, podložku, snadná instalace podle návodu.
  • Široké použití: čistič kelímků je vhodný pro jakýkoli kelímek nebo láhev s otvorem menším než 11 cm, lze jej použít v kuchyni, baru, kavárně, mlékárně, hotelu atd.

Specifikace:

Materiál: měď, nerezová ocel 304, pryž.

mycka-cerna-rozmer

 

Poznámka:

1. Mezi otvorem a kohoutkem musí být dodržena minimální vzdálenost 3,5 palce. V opačném případě dojde ke kolizi rukojeti baterie se skleněným zadním panelem.

2. Mezi otvorem a zadním panelem musí být minimální vzdálenost 2 palce. V opačném případě jej nelze nainstalovat.

3. Vzdálenost mezi otvorem a dřezem není větší než 5,58 cm, jinak voda nemůže zatéct do dřezu.

4. Vzdálenost mezi montážním otvorem a dřezem by neměla přesáhnout 7 cm.

 mycka-navod

Způsob instalace:

1. Protáhněte montážní tyč shora dřezem, poté pryžovou podložkou a poté ocelovou podložkou.

2. Ujistěte se, že základna je zarovnána s dřezem a výstup vyčnívá z dřezu, poté zcela utáhněte montážní matici a utáhněte šroub.

3. Poté připojte část přívodní trubky k trubce myčky skla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské vychytávky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: