Dámský Holicí Strojek YES - Finishing Touch

Kód: 013-1008
415 Kč –30 %
finishing2
415 Kč –30 % 289 Kč
Skladem ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
6.12.2023

Dámský Holicí Strojek YES - Finishing Touch

Detailní informace

Detailní popis produktu

YES je zařízení, které umožňuje ženám odstranění chloupků ze všech oblastí těla a to bez bolesti. Jediné, co musíte udělat je, že budete jemně procházet strojkem podél míst s nežádoucím ochlupením a sledovat jak postupně mizí!
Přístroj působí na pokožku při dotyku jemně a nezpůsobuje žádné poranění nebo podráždění kůže.

Jakmile se strojek nedotýká kůže v podobě 6 sekund, vypne se, a tím šetří baterii, a aktivuje se opět po přiložení na kůži. Strojek má vestavěnou dobíjecí baterii, s možností nabíjení ze sítě, v autě nebo z notebooku.

Okamžitý, bezbolestný odstraňovač chloupků s pokročilou technologií SENSA-LIGHT. Yes! Nejpokročilejší depilace není ani břitva, ani laser – mikro technologie odstraňuje chloupky bezbolestně – snižuje nárazy nebo popálení a zanechá jen hedvábně hladkou pokožku.

- nabíjení pomocí usb kabelu
- dokud svítí červené světlo, přístroj se nabíjí
- jakmile se rozsvítí zelené světlo, přístroj je plně nabit
- na jedno nabití vydrží až 60 min.

Návod:

1. Posuňte vypínač napájení do polohy „ON“.

2. Kontrolka napájení bliká, když je ve fázi „ON“, abyste věděli, že je výrobek připraven.

3. Když se hlava Sensa-Light dostane do kontaktu s pokožkou, přístroj aktivuje a odstraňuje chlupy tak dlouho, dokud je hlava proti pokožce.

3. Přístroj se automaticky po 6 sekundách od odebrání z pokožky vypne.

4. Po dokončení odstranění chloupků jednoduše přesuňte vypínač do polohy „OFF“ a vypněte přístroj.

Používejte na čistou a zcela suchou pokožku bez krémů nebo kosmetických zbytků. Sejměte kryt (viz obrázek 1) .2. Přepněte přepínač do polohy ON (směrem k hlavě) (viz obrázek 2) .3. Technologie Purple Sensa-Light a zelená LED ™ budou blikat (viz obrázek 3) .4. Klepnutím na Sensa-LightHead na kůži zahájíte proces odstraňování chloupků ™. Jednotka nebude fungovat, dokud nebude kontakt s kůží. Purpurová hlava Sensa-LightTechnology ™ a zelená aktivaceLED zůstanou zapnuté, zatímco je jednotka v provozu. Držte FT ANO na kůži a jemně klouzejte hlavou jednotky po kůži v opačném směru růstu vlasů pod úhlem 45 ° (NEZasměrujte nahoru) a dolů), (viz obrázek 4). NEPOUŽÍVEJTE nadměrné tlakové použití, abyste zabránili poškození pokožky nebo hlavy jednotky. Pokud dojde k podráždění kůže, přestaňte jej používat.5. U krátkých vlasů, strniště vlasů nebo náplastí vyberte mikrofilní hlavu (viz obrázek 5). Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků při používání mikrofilní hlavy, držte jednotku směrem nahoru a dolů (NE v úhlu 45 °) a aplikujte tlak SLIGHT (viz obrázek 6) .6. FT ANO se vypne přibližně za 6 sekund. Zelená LED dioda se znovu rozsvítí. Jednotka se automaticky zapne, když přijde do styku s pokožkou.7. Po ukončení používání FT ANO přepněte přepínač do polohy OFF (mimo hlavu), přikryjte a skladujte na chladném suchém místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Epilátory a depilátory
Záruka: 2 roky
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 1.8.2021
Funguje
5
VH Avatar autora | 14.7.2019
Je to super
5
VH Avatar autora | 23.6.2019
Jsem spokojená,super věc.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: